| JustLauren a întrebat:

Buna TPU
Ma doare burta jos (dar cel mai tare ma doare in partea stanga)
de ce?
m'as gandi ca trebuie sa'mi vina menstruatia (mi-a venit de 2 ori pana acum) dar nu ma durea deloc burta inainte sa 'mi vina...
deci.mai astept pareri...

3 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Mie cand imi vine menstruatia ma doare burta, toata, nu mai mult intr-o parte. ma doare de imi vine rau. stau in pat o zi intreaga. nu stiu ce ar putea fi. poate ar trebui sa ii spui mamei tale sa vezi ce spune si ea sau sa te duci la un medic.
Ah. Si la mensstruatie intr'o luna poate sa te doara rau, in alta deloc. Depinde.

| rater1994 a răspuns:

Consuta un medic cine stie? ce poate fi

| DangerLove a răspuns:

Fugi la ginecologwinking

ptc poti avea chisturi sau ceva mai grav

sau poate ceva mai usor

daca te doare de mai mult de 2 saptamani eu spun sa mergi la ginecolog