| AnaAnastasiaaaa a întrebat:

Mă doare de aproximativ 2 spătămanii capul. Eu am și probleme cu unul din ochii și nu port ochelarii. CE AS PUTEA SA AM, pentru că mor de frică iar de 2 zile plâng. Menționez ca am 13 anii și stau mult la calculator. FUNDĂ.

3 răspunsuri:
| LiK3 a răspuns:

Inseamna ca ai niste dioptri foarte mari.
Iti sugerez sa te duci la un oftarmolog si sa iti faci un control la ochi.
Cu chestiile astea nu te poti juca mai ales ca iti este pusa sanatatea in pericol.
Asa este de obicei daca ai dioptriile mari si nu porti ochelari incepi sa ai dureri groaznice de cap.
+ ca daca mai stai si mult la PC e clar ca iti obosesti foarte mult ochii

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tu chiar ai nevoie de ochelari... Văd că faci avalanșe de "i"-uri!hee hee

| darrio2007 a răspuns:

Mergi la oftalmolog(doctor de ochi, daca nu stii)pentru ca ai nevoie de ochelari.Asta e cauza durerii de cap.Si ai accentuat-o si cu plansul.Ah! Copiii astia de azi.