| Kido97b a întrebat:

Ma numesc Alex si am 16 ani. Imi place de o fata de 17 ani si vorbim mereu prin sms-uri si-mi pune tot ":*" in mesaje, cv de genu. O cheama Andreea. Cateodata cand sunt suparat si raspund nushcum imi spune dc sunt " sec " si asa.Si imi spune ce o supara si vorbim foarte mult. Faza e ca am intrebat-o si a zis ca vrea sa ne intalnim, apoi 2 zile a fost aiurea, apoi si-a revenit. Aseara am fost la revelion si ea s-a pupat cu un baiat, si azi m-a sunat suparata spunandu-mi ca i pare rau ca nu a facut-o cu altcineva laughing. nu stiu sigur daca ii place de mine dar sunt curios daca tine la mine sau daca imi pot da seama prin lucrurile astea... Nu vreau sa fac o prostie si sa o dau in bara din nou... Astept sfaturi si pareri

5 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Esti un prieten foarte bun pentru ea discutati despre tot ceea ce face, ce ii place, povestiti, dar ar putea fi ceva mai mult in viitor.

| edy132 a răspuns:

Te-ai gandit sa o intrebi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaseste una mai buna happy si las-o pe ea in pace

| lovecherrycola a răspuns:

Eu zic să faci tu primul pas, fetelor le place asta. Puţine fete au curajul să facă ele primul pas, noi de obicei vorbim cu subînţeles. Nu ai cum să îi aflii sentimentele decât dacă îi pui întrebarea magică şi anume dacă ar vrea să fiţi împreună, pentru că tu vrei. Aşa că. go on, ce mai aştepţi? happy

| Kido97b explică:

Am intrebato daca vrea si a spus sa ne intalnim. Apoi a dat-o la intors... si 2 zile a fost suparata si ironica da tot am vorbit. Acum suntem OK