| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU :* ma numesc Mihaela ce nume la skype, odnoklassniki, si altele, ati zice sa imi pun? N-am nici o idee! Fundita pentru cel mai frumos Nume! :*

Răspuns Câştigător
| ioanalexandru a răspuns:

Dc nu pui cum esti si aici la profil dream girl?
acest dream girl, te duce cu gandul intr-o alta lume.o lume, a frumosului.nu crezi?

1 răspuns:
| stweety10 a răspuns:

Miiiha, M1h43l4, Miha, Miha3la, Mihalea_sweet_girl, m_tweety, miha_tweety, sweet_miha, miha_4u, mihaela_4ever, onlyme_mihaela, justme_mihaela, your_dream_mihaela, miha_in_beautifull_world, si cam atat nu`mi mai trece nimic prin minte