| xDeyaDeeAx a întrebat:

Ma puteti ajuta? Am un Samsung Star S5230 si am gasit pe Youtube un tutorial pentru a mai adauga teme. Nu stiu insa daca mai pot pune apoi din nou teleme din telefon. A mai incercat cineva? Ce ziceti sa incerc saun nu?

Aici e tutorialul: http://www.youtube.com/watch?v=JQLlRzhQIB0

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Am avut si eu telefonul asta si nu poti baga teme pe el, doar cele din telefon.Am incercat si eu in mii de feluri si jocuri sau aplicatii sa descarc.Merg foarte putine jocuri din cauza spatiului de stocare foarte mic.Asta e un telefon cam depasit, nu poti instala aproape nimic pe el, cu atat mai putin teme...

| xDeyaDeeAx explică (pentru Bondarel99):

Dar in tutorial merge..Si eu am o multime de aplicatii pe el de pe mobile9 ce merg perfect. Si inca mai am spatiu destul...confused

| Bondarel99 a răspuns (pentru xDeyaDeeAx):

Mie imi facea mereu figuri, toate aplicatiile si jocurile intrau in memoria telefonului si abia daca mergea 1 din 10 sau cate bagam eu.Solutii pentru teme exista, dar chiar si cu tutorialul ala nu cred ca vei reusi, aia care "pacalesc" sistemul telefonului sunt foarte experimentati... oricum ai grija pentru ca mie mi s-a stricat de la toate prostiile pe care le-am bagat cu virusi si l-am dus la reparat, apoi am sters tot din el.