| Andraaa1 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu o idee, un explu de mesaj care as putea sa il dau unui baiat de care imi este dor? A plecat 2 saptamani in afara. Va rooog dau funda.

Răspuns Câştigător
| adry2001 a răspuns:

"Buna! Ti-am trimis acest mesaj pentru ca imi este foarte dor de tine! De abia astept sa te intorci in tara si sa te iau in brate. Nu-ti imaginezi cat de mult imi lipsesti si cat de mult as vrea sa fii langa mine in momentul acesta. Te rog trimite-mi un mesaj inapoi sau suna-ma pentru ca as vrea sa-ti aud vocea.
Cu drag,(numele tau)!
Sper ca te ajuta acest mesaj!

1 răspuns:
| Meow15 a răspuns:

Îi spun ce îţi vine, spui ceva din inimă, exact ce simţi.