| P4ndaaa a întrebat:

Buna TPU ma puteti ajuta? Imi place de un baiat. Lui nu sunt sigura c ii place de mine. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Floryna_2005 a răspuns:

Stiu cum te pot ajuta intr-un mod usor cand te revezi cu el salutal saruta pe fata (obraz)si spune-i uite imi placi si vez ce zice tongue

2 răspunsuri:
| pufoshenia_7680 a răspuns:

Pai stiu si eu cere-i idu nr de tel asa fata in fata daca iti e rusine afla idu si nr de tel de la prieteni lui, oracol, etc. un zambet este destul pentru el, doar ca trebuie sa te observe si sa-l saluti pana va ve-ti imprieteni mai bine si dupa aceea apropie-te de el tot mai mult pana se indragosteste de tine si poti fi sigura ca te place si el...sau daca nici nu te observa nu e baiatu potrivit pentru uh.

| P4ndaaa explică:

Am uitat sa precizez ( e cu 1 an mai mare ) si e fratele unei colege. Ma inteleg cu el. Am nr de tel, id etc dar. Nu stiu cum sa ii zic ca il plac