| lariisa99 a întrebat:

ma puteti ajuta? nu pot raspunde la intrebarile de pe TPU de cateva zile. imi apare:
Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici
CE SA FAC SA MEARGA IAR?

Răspuns Câştigător
| Delire a răspuns:

Simplu! intrii pe id pe care l'ai scris pentru ati face cont, si sus in dreapta, mai jos de unde scrii status e un plik(ca un fel de mesaj) si dai click pe el, o sa*ti apar yahoo mail! si in stanga paginii ai inobx drafts etc si dai la spams, si acolo ar trebui sa gasesti mesajul de la TPU, dai click jos pentru confirmare! si daca esti pe TPU, atunci iesi si intrii din nou! si gata:d sper ca ti*am fost de ajutor>:d

1 răspuns:
| Delire a răspuns:

Si daca tot nu ai reusit, trimite-mi un mesaj private cu id tauwinking