| CoCaCoLa a întrebat:

Buna TPU ma puteti ajuta repede cu ceva va rog puppy dog eyes
am de facut un proiect la romana despre familia lui nica si trebuie sa caut despre matusa lui nica si nu gasesc nimic VA ROG ajutati-ma puppy dog eyes DAU FUNDA!

1 răspuns:
| ali98na a răspuns:

Trebuie neaparat sa scrii si despre ea?
daca da atunci uitate prin sezumatele de pe net din amintiri din copilarie si cauta nazbatii sau cand isi sescrie famila
daca vezi ceva despre mama sau tata uitate pe acolo poate gasesti ceva