| AloneInTheDarkness a întrebat:

Ma simt foarte prost pentru ca vad ca nicio o fata nu ma place poate pentru ca sunt prea urat, nici prieteni nu am niciunul, toti sunt prieteni cat au interes,.Cu as putea sa ies din pasa asta (cu prietenii) iar cu fetele sa ma resemnez ca nu o sa am parte de asa ceva? Va rog fara mistouri crying

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Ai rabdare.Va veni si ziua ta candva, mai devreme sau mai tarziu.Asa crezi tu, ca esti urat! Cine stie cum te vad altii.Niciodata nu poti sti.Nici eu nu am prea multi prieteni si nici nu am avut in general multi desi mi-as dori inca cativa pe langa cei pe care ii am acum, da am avut grupuri mici de prieteni in general. sad
Solutia ar fi sa nu te mai gandesti la fete ca iti faci rau. Daca vreodata te va placea vreo una iti va da semne, sau le vei vedea, va decurge totul natural.Deocamdata multumeste-te daca nu ai probleme de sanatate (majore). Trebuie sa fim fericiti pentru lucrurile pe care le avem si poate nu le observam.Bafta! happy

| reihiuke a răspuns:

Totul este interes. De ce ar face cineva ceva fara interes? Ideea e, poti sa ajungi la intelegerea cum ca poti avea un interes ajutandu-i pe altii? Aici e smecheria. Daca reusesti asta la tine insuti, o sa gasesti prieteni de genul acesta si viata iti va parea un paradis. Nu ma refer la ce ai in surplus. Sa zicem ca iti doresti mult sa pleci la mare. Pentru asta ai strans niste bani. Apoi cineva are nevoie de ei, sa faca o operatie sa zicem. Poti sa renunti la ceea ce ai asteptat toata iarna si sa dai banii aia, intelegand ca e in interesul si al tau si al celuilalt? Daca reusesti sa faci asta, e lucru mare.

| SebastianCMT a răspuns:

Cum sa zic eu nu te speria acum oricine are un prieten un tovaras langa el dar nu suntem atenti sa il vedem! Incearca si tu sa adobti un stil de comportament sa schimibi ceva si poate poate daca nu trebuie sa te multumesti cu putinul adica o fata mai pentru tine asa ca tine dar sa te iubeasca! FUNDA?