| DaniiWtf a întrebat:

Ma tot gandesc de cateva zile care sunt cele mai semnificative cuvinte in viata si nu reusesc sa aleg cateva. Parca totul e important. Voi ce credeti?happy

4 răspunsuri:
| Vladuthz a răspuns:

Viata inceteaza sa mai aiba un sens atunci cand incerci sa-i dai unul.

| DiamantulAuriu a răspuns:

Salut, cele mai semnificative cuvinte pentru mine sunt familie, scoala, serviciu, dragoste, ambitie, inteligenta, frumusete etc

| SebylVane1890 a răspuns:

Toate cuvintele sunt importante, dar pentru mine cele mai importante sunt:iubire,prietenia,familie,sinceritate,curaj,onoare,ambitie,placere, modestie, dor, regret, perseverenta....si in final, cel mai important, CLATITELE CU CIOCOLATA happy big grin

| Gogu_Andrei_1996 a răspuns:

Salut. Onoarea, dupa mine asta e. De onoare se leaga multe lucruri esentiale in viata de ex. (prietenie, relatii*implicit relatii* etc. sper ca ai inteles) Ce parere ai de cum gandesc eu?