| tl34 a întrebat:

Buna TPU mai ales tu sunshine! Credeti ca intr-o lume egoista doar egoistii reusesc? Sau trebuie sa fi modest. Va multumesc funda la primul raspuns! pupici la toata luma***************!

Răspuns Câştigător
| LoveSunshine069 a răspuns:

SCUZE pentru intarziere. nu am vazut intrebarea straight face :*:* Ce mai faci?
Uite raspunsul la intrebarea ta: Nu, in plus trebuie sa stii cu cine sa fi egoista si cu cine nu trebuie.winking De aici intelegi tu tot. Desi, uneori trebuie sa lasi de la tine. ca asta e. straight face

2 răspunsuri:
| Silly a răspuns:

Pai depinde daca egoistul e bagacios el va castiga daca nuh, nu cred.Deci depinde si de celalalte trasaturi si pot foarte bine sa castige si cei ce nu sunt egoisti

| Bianca_5364 a răspuns:

Cred ca trebuie sa stii cum sa fii in fiecare situatie, uneori egoist si uneori modest.