| Answer17 a întrebat:

mai devreme m-am uitat putin pe geam si am vazut si soarele si luna in acelasi timp la distanta mica una de cealalta.
de ce se intampla asta?
parca luna ar fi trebuit sa fie noaptea si soarele ziua...

Răspuns Câştigător
| ElleElly a răspuns:

Cine spune ca nu poti vedea luna si soarele in acelasi timp? la o anumita ora se pot vedea amindoua.probabil ca atunci cand te-ai uitat tu pe fereastra era in jur de 6-7-8 dimineata, iar atunci cand luna apune si soarele rasare se vad amandoua pentru ca asa e in natura lor.

| Answer17 explică (pentru ElleElly):

De fapt era cam 10:45hee hee

| ElleElly a răspuns (pentru Answer17):

Ma rog...DEPINDE SI DE REGIUNEA IN CARE TE AFLI. unde locuiesti tu, ma rog?raised eyebrows straight face

| Answer17 explică (pentru ElleElly):

Hd

| ElleElly a răspuns (pentru Answer17):

Hunedoara?

| Answer17 explică (pentru ElleElly):

Dap

| ElleElly a răspuns (pentru Answer17):

La deal, campie?

| Answer17 explică (pentru ElleElly):

Sunt munti deci cred ca la deal.