| alexukka a întrebat:

Buna TPU maine am un test final la romana si e de recapitulat din toata materia de peste an...sunt in a 6a, nu e foarte greu da e prea mult stiu ceva in mare parte da nu pot sa invat. nu ma pot concentra! ce sa fac? fundita

Răspuns Câştigător
| adinaxD a răspuns:

Si eu am dat testul tongue (am luat 9)
pai. uitate peste toate lectiile de la inceputul anului. si incearca si scrii la fiecare esentialul pe o foaie...si sa inveti de pe foaie.trebuie doar sa faci rezumatul lectiei.si nu mai ai asa mult de invatat big grin
Succesc! tongue