| PicoloGEO a întrebat:

maine as dori sa merg la un film horror la cinema si trebuie sa ai peste 18 ani ca SA il vezi, eu, cum nu am peste 18 ani trebuie sa dau un fel de declaratie de la parinti "AP"...mi-ati putea arata un model de astfel de declaratie?, adica ce trebuie scris acolo...VA ROG REPEDE DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Roxxet01 a răspuns:

Cine ti.a spus ca trebuie sa dai declaratie?
Si eu am fost si nu m.a intrebat nimeni daca am peste 18 ani sau sa imi ia buletinul la verificat.
Si daca e pune si tu pe cineva mai mare sa iti ia bilet mai devreme un pic de a incepe filmul si gata.