| Mariposa97 a întrebat:

Buna TPU maine clasa a viii-a are festivitatea, eu sunt in clasa a vii- a; nu stiu daca la voi este acel obicei cu luarea cheii de catre o fata si un baiat.Eu trebuie sa sustin un discurs, dar cat mai pe scurt si nu am nici o idee.Cine ma poate ajuta? Promit fundita primul raspuns primeste fundita, iar celelalte 5 raspunsuri primesc vot!

3 răspunsuri:
| superman_5598 a răspuns:

"Grrrraaaccchhh" (Chewbacca)

| RoRoxana a răspuns:

Buna:* Si eu sunt clasa a8a si anul trecut clasa mea a preluat cheiahappy.Din cate imi aduc eu aminte in acel discurs mentionam cat suntem de onorati pentru ca avem ocazia sa ducem mai departe traditia si ca multumim profesorilor, dirigintilor si invatatorilor pentru sprijinul si atentia acordata. Celor de-a 8-a le-am urat mult succes mai departe si ca le vom urma pasii facandu-i mandrii de noi si ca nu vor regreta ca ne-au daruit noua cheia.Cam atat...nu trebuie ceva amplu sau complex ca sa nu plictisitihappy. Sper ca te-am ajutathappy

| DomnisoaraLove a răspuns:

Simplu scrie ce crezi