| ch0c0latemix a întrebat:

Maine e festivitatea iar colegele mele ii duc flori DIRIGINTELUI. Stiu ca e barbat dar na. eu nu stiu care ar fi mai potrivite : trandafirii sau crinii? Funda, normal:*

Răspuns Câştigător
| Ionut6999 a răspuns:

Trandafirii ii ofera in general barbatii, femeilor, ca la emisiunea aceea, burlacul parca se chema, deci mai degraba crinii. sau daca zici ca crinii nu-s buni dai ambii, dar mai bine crinii, crede-ma!

4 răspunsuri:
| 985436982 a răspuns:

Tu cumpara-i o sticla de whiskey laughing

| Alexiyaaaa a răspuns:

Crinii:X:X

| Ionut6999 a răspuns:

Oferai mai degraba crini! In general baietii dau fetelor trandafiri. Crede-ma crinii sunt mai buni!

| CryssCrySta a răspuns:

1.Disconnected ar avea dreptate ar fi mai OK dar.
2. Daca vrei tu flori atunci crini doar daca ofera el cate un buchet de trandafiri tuturor fetelor atunci e altcevaa.
3.Colegle tale cei duc te-ai putea orienta dupa parerle lor.