| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Maine e prima mea zi la liceu:X. Ajutati-ma si pe mine va rog cu cateva coafuri (de preferat video). Parul meu este lung pana la sani si drept. happy Cele mai frumoase coafuri si cele mai "accesibile" (usor de realizat) vor primi funtita happy.

Răspuns Câştigător
| Fazzoletti a răspuns:

O coafura draguta cu care sa iti stea bine trebuie realizata in functie de forma fetei, daca ai breton (si daca da, cum e), de tipul parului si de opinia ta "proprie si personala". depinde daca iti place sa fie ceva lejer, sau sofisticat sau rebel... fii tu insati si uita te in oglinda, suceste-ti parul in toate felurile si vezi cum iti sta bine si cum iti place tie.
de exemplu, si eu am maine prima mea zi de liceu si imi prind doua suvite sin fata, de la tample, la spate, cu o clama, iar restul il fac sa fie un pic ondulat, facandu-mi un coc lejer si simplu cu parul umed.
e ceva simplu, dragut si "accesibil".
dar, conteaza foarte mult atitudinea si sa-ti pui orice coafura in valoare!
mult succes maine!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat