| anonim_4396 a întrebat:

TPU!
Maine e ziua prietenei mele, implineste 15 ani.ce as putea sa ii cumpar?
Recent i-am facut o bratara in forma de V.a fost foarte bucuroasa cand i-am dat-o si maine ar trebui sa mergem in oras.ea a zis sa nu ii iau nimic.dar nu pot.(o sa mor de rusine pe acolo)
M-am gandit sa ii fac un papion (am vazut tuturiale pe net si e simplu de facut si cred ca ar fi dragut sau sa ii cumpar de la Kaufland ceva de luminat.pui o candeluta inauntru si se vede fain laughing )
Voi ce ziceti? Scuzati exprimarea. big grin

1 răspuns:
| rocket a răspuns:

Eu cred ca, daca s-a bucurat atat de mult de bratara, ai putea sa ii mai iei una, cum este cea de aici: http://www.crystalglamour.ro/......black.html Este foarte draguta si simpla si place tuturor.