| AcadeleeeColoratee a întrebat:

Maine e ziua unei prietene si ma intreb ce as putea sa ii fac cadou? Cel mai frumos cadou are funda happy

Răspuns Câştigător
| ℓίίίgнт a răspuns:

Eu cred ca i`ar placea.sa zicem.un parfum si o bratara.sau un colier nu neaparat din argint.sa fie frumos; x, o bluzita cute...sau ceva accesorii.depinde de gusturi.Analizeaz`o din cap pana`n picioare.vezi ce i`ar place si. dupa gusturi, iti aleg cadoul potrivit. sper ca te-am ajutat...Bft kiss

1 răspuns:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Cosmetice, ceva simbolic, bijuterii din argint daca poarta, haine...