| Grigoraș_Andreia_1998 a întrebat:

Maine este ziua la cea mai buna prietena a mea si vreau un mesaj (ne cunoaștem de 11ani, împlinește 18 ani da de carnet de șoferi ) va rog ajuatima sa introduceți si aceste chestii in mesaj... Dau funda pentru cel mai frumos mesaj

1 răspuns:
| DumitruS a răspuns:

" Buna... (insert numele prietenei). La multi ani, multa sanatate si fericire! Acum esti... mare! Sa ramai la fel de zambitoare si vesela si aproape de mine cum ai fost si pana acum in cei 11 ani de cand ne cunoastem! Bafta cu permisul, abia astept sa ne plimbam! XOXOXO"