| alexxyno a întrebat:

Maine este ziua unei prietene foarte bune, e doar prietena, nu suntem impreuna, si nu stiu ce sa ii iau cadou?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai:
-un parfum
-o bijuterie
-o cana personalizata stii tu, de alea cu "pentru cea mai buna prietena" etc.
-ceva de imbracat
-o carte
-o geanta
Succes!

| alexxyno explică (pentru Adry05):

Multumesc mult!

| alexxyno explică (pentru Adry05):

Mi-ai putea spune, daca ai vreo idee cum sa pomenesc de o relatie cu aceasta fata? Eu vreau asta, dar nu stiu daca vrea si ea...cum sa fac?

| Adry05 a răspuns (pentru alexxyno):

Pai, ia-o odata de-o parte si spune-i ce simti pentru ea. Sau odata cand mergeti pe strada sau oriunde undeva amandoi porneste o discutie gen: tu: tie de cine iti mai place? ea: nu spun/de nimeni, tu poti spune :ehh, mie-mi place de o fata; ea: de cine? tu: de tine. Parerea mea se va simti flatata, si daca nu este prea timida probabil iti va spune daca si ea te place sau nu. Daca nu, o poti intreba.
Succes!

| alexxyno explică (pentru Adry05):

Multumesc mult, m-ai ajutat foarte mult!

| Adry05 a răspuns (pentru alexxyno):

Cu placere! happy Ma bucur c-am putut fi de folos.