| anonim_4396 a întrebat:

Maine este ziua unei prietene si nujj cu ce sa ma imbrac. Am o fustita ca asta
http://www.punkyfish.ro/282-fusta-carouri
(numai ca putin mai lunga) si nujj cu ce sa o asortez. Va rog dati-mi niste idei.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu o bluza alb cu nergu, sosete sau ciorapi negri fini un lantisor si o coronita la moda neagra. si lasati parul desfacut in onduleuri.
spala te pe cap apoi iti impletesti perul...sau poti sa te dai cu spuma de par si sa iti pui bigudiuri.
Sper ca te am ajutat!

1 răspuns:
| Static a răspuns:

O pai este simplu, o poti asorta cu aproape orice culoare, cu roz, cu rosu, cu mov, cu verde, cu galben, cu negru, cu alb si cu gri ^_^. Cu maro in nici un caz! Acesorile la fel