| vikisor a întrebat:

Maine este ziua unor prieteni gemeni:o fata si un baiat. Si nu stiu ce cadou sa le iau.Ce credeti ca ar fi potrivit pentru ei? Si as dori 12 pedepse va rog 12 pentru o fata si 12 pentru baiat. Funda

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacat ca nu sunt gemene. Daca ar fi fost gemene cadoul perfect ar fi A DOUBLE ENDED DILDO!

| JulyStorm a răspuns:

Le poti imprima doau tricouri asemanatoare, cu mesaje haioase.
Iar pedepse... depinde unde si ce jucati.
Eram odata intr-o cafenea si am pierdut la mima... Toata echipa a trebuit sa faca matanii afara, in strada, in fata unui restaurant. A fost destul de funny.
Daca e fata o poti pune sa stea aplecata si sa isi ia cate o curea la poponeata de la toti baietii din grup.
Sau pui respectiva persoana sa se descalte de sosete si sa joace un joc cu sosetele dupa urechi.
Merge si aia cu: suge clanta (clanta propriu-zisa, de la usa)
Puneti pedepsitul sa se imbrace cu hainele tututor si sa stea asa un joc.
Daca e in bloc il puteti trimite cu colindul la un vecin mijlocul lui ianuarie...
Nu-mi mai trece nimic prin cap. Pune-ti mintea la contributie, ca trebuie' sa-ti vina si tie niste idei haioase!winking

| rebecutzaa a răspuns:

Pai cati ani fac copii?

| AncaAncu a răspuns:

Eu cred ca ai putea sa ii dai fetei : Un ursulet + Cutie de bomboane si baiatului : O minge + Cutie de bomboane, iar despre celelalte porunci eu zic sa te folosesti de lucrurile si persoane aflate in jurul tau in acel moment. Succes!