| fluturasmotzat a întrebat:

Buna TPU maine plec la Bucureti si stau in Targoviste Dambovita si fac cam o ora si ceva in autobuz si in autobuz vreau sa iau si eu ceva sa nu ma plictisesc tongue P.S. O sa fiu cu sora mea mai mica Deci imi puteti spune si mie ceva ce sa imi iau sa nu ma plictisesc pana la Bucuresti Plizzz

Răspuns Câştigător
| Johndoe2023 a răspuns:

Citeste o carte.
daca o sa fii cu sora mai mica si te intelegi cu ea jucati jocuri impreuna
vorbiti despre ceea ce vedeti pe fereastra, peisajul de toamna tarzie care este, cautati sa faceti forme amuzante din norii care ii vedeti, etc