| Yourfavgirl a întrebat:

Buna TPU, maine urmeaza sa plec la camin, eu nu stiu Timisoara deloc, asa ca voi utiliza GPS. Ce strada sa bag si cum sa fac sa ajung direct la Caminul C2?
Mentionez ca sunt din Resita, jud. Caras-Severin!

2 răspunsuri:
| Genevaaa a răspuns:

Buna pai intră pe google maps, apasa pe un buton albastru s-ar putea sa fie in dreapta nu stiu daca e asa la toate telefoanele. Da drumul la locatie, si apesi sus o sa vezi ca scrie de unde pornesti si pana unde. Si iti va aparea linia albastra pe care trebuie ss o parcurgi tu

| Adry05 a răspuns:

Dacă bagi c2 sigur îți dă direct adresa laughing