| Contes_Ramona_1999 a întrebat:

Buna,TPU!
Maine vine pe la mn o prietena foarte buna si vreau sa imi spuneti ce sa facem.
Multumesc!
Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Marghy a răspuns:

Iti voi da mai multe idei.
- Mergeti la strand/rau/lac sa inotati, sa va balaciti daca tot e vara. big grin
- Jucati niste jocuri precum ochi albastri, sau, mai interesant, INVENTATI VOI UNUL!
- Faceti prajiturele sau bauturi racoritoare si impartiti-le cu prietenii/familia. Sau mancati-le voi pe toate. LOL
- Ascultati muzica la maxim, luati-va tuburi de deodorant ca microfoane si prefaceti-va ca sunteti pe scena la un concert, cantand melodia aceea. ( idei : katy perry, one direction, fifth harmony, 5sos, sau orice va place! )
- Imbracati-va, coafati-va si machiati-va reciproc. Faceti poze!
- Raspundeti la intrebari pe TPU. Veti rade cu lacrimi cand veti vedea cate intrebari nebunesti veti gasi! Dati raspunsuri pe masura ca sa fie amuzamentul complet.
- Daca stai intr-un oras mare, mergeti la cinema, la suc, la mall, la restaurant etc.
- Uitati-va la un film acasa. Luati gustari si bauturi!
- Jucati un joc pe calculator precum Sims.
- Faceti-va unghiile.
- Mergeti cu bicicleta/ rolele.
Cam astea sunt ideile care mi-au trecut prin cap acum. E noapte, am pana de inspiratie dar tot am reusit eu sa scot ceva din minte. Sper ca te-am ajutat! big grin