| YukiChan a întrebat:

Buna TPU...Majoritatea colegilor mei au o cultura vasta in ale muzicii rock si stiu multe melodii, artisti, trupe etc...Am incercat si eu si imi place mult, dar as vrea si eu sa stiu mai multe in ale rockului(niste trupe foarte bune pentru incepatori sh de astea). Ma puteti ajuta cumva va rog batting eyelashes? V-as ramane recunoscatoare +Funda+ vot

3 răspunsuri:
| crysty97 a răspuns:

Tree days gracewinking eu asta asc chiar acum
sau new devide

| Adinkra a răspuns:

Daca vrei sa ai si u o cultura vasta sau daca vrei sa ii impresionezi poti sa vanezi pe youtube niste formatii underground gen insane clown posse

| TotAiaFrate a răspuns:

Three days grace, 10 years, 30 seconds to mars, nickelback, breaking benjamin, 3 doors down, apocalyptica, evanescence, we are the fallen, RED etc etc laughing