| elenusa12 a întrebat:

Buna TPU.Mam "intalnit" de un baiat, jucand un joc, am facut schimb de add-uri si am inceput sa vorbim mai mereu pe mess, el mu stia cum arat, cu timpul a inceput sa imi placa de elsi spunea ca nu ii pasa cum arat pentru ca nu il intereseaza infatisarea unei fete ci ce are inauntru, dar de cand i-am trimis o poza cu mine nu a mai intrat pe mess si nu stiu ce sa cred, mentionez ca suntem impreuna.

3 răspunsuri:
| MariaChrii a răspuns:

Te-ai gandit ca a spus asta doar pentru a te vraji? adica eu spun ca vorbeste de la sine comportamentul sau arata ceea ce crede si ce personalitate are ori ca nu a fost impresionat de poza ori nu mai are netlaughing sau a intrat pe invisible (si aici il poti vedea pentru ca poti cauta pe google detector invisible-nu trebuie downlodoat doar ii scrii id acolo) acum daca sunteti impreuna sa inteleg ca doar pe mess/skype nu v-ati vazut face2face

| elenusa12 explică:

Suntem impreuna de pe 10 iunie.

| And4rr a răspuns:

Da probabil sunteti dar de mult timp? Incearca sa ii dai ''BUZZ!'' Poate e pe invizibil sau intra pe invizibile si o sa vezi.Da poate sunteti impreuna! Succes. Funda?