| elenusa12 a întrebat:

Buna TPU.Mam "intalnit" de un baiat, jucand un joc, am facut schimb de add-uri si am inceput sa vorbim mai mereu pe mess, el nu stia cum arat, cu timpul a inceput sa imi placa de el si mi-a spus ca si lui ii place de mine si spunea ca nu ii pasa cum arat pentru ca nu il intereseaza infatisarea unei fete ci ce are inauntru, dar de cand i-am trimis o poza cu mine nu a mai intrat pe mess si nu stiu ce sa cred, mentionez ca suntem impreuna.

Răspuns Câştigător
| Helloimys a răspuns:

Nu te lasa descurajata doar peentru ca el nu vine pe mess fiindca i-ai aratat tu o poza cu tine..doar ti-a spus si el ca infatisarea unei fete nu conteaza ce e cel mai important este felul de a gandi...dar iti spun cu multa sinceritate ca si o prietena a patit fix la fel...iar dupa o saptamana s-au despartit..pentru ca nu poti fi sigura de sentimentele lui chiar daca iti spune:''te iubesc'' asa ca bafta!

5 răspunsuri:
| Zizzou a răspuns:

Hmm... mi se pare o situatie ciudata. V-ati intalnit jucandu-va pe un joc, iar acum imi spui ca "sunteti impreuna" chiar daca baiatul nu stie cum areti, cine esti, nici nu sunteti din acelasi oras. Dragostea asta "de pe jocuri" tine 1-2 zile din cate stiu eu. Ignora aceasta "intamplare" si incearca sa-ti faci un prieten care sa iti fie aproape nu la 300 km. Bafta!

| Anonima264 a răspuns:

Salut!
Pai sunt doua variante:
a.Nu i-a placut poza cu tine!
b. Poate nu a mai avut timp sa intre!
Si oricum eu te sfatuiesc sa cauti un baiat in realitate, ca dragostea asta "virtuala" dureaza foarte putin si dupa te pomenesti ca vei plange cand va fi cu alta!

| 1Mihai1 a răspuns:

Stai liniştită, poate nu a avut timp să intre.
În cel mai rău caz, nu era băiatul potrivit pentru tine.
Numai bine!

| i86e2 a răspuns:

Cum să fiți împreună dacă nu te-a văzut vreodată în realitate? E clar că nu i-a plăcut moaca ta. Câți ani ai? Eu zic să pui o poză pe aici să ne speriem și noi. happy

| lore01 a răspuns (pentru i86e2):

Care ii faza? daca nu o ajuti de ce o insultii? Poate e chiar draguta si atunci vei regreta ca ''ti-ai dat cu firma in cap ''!