| Skittles19 a întrebat:

Mare Funda!

Va mai exista si un al doilea volum al cartii "Micutele mincinoase", cartea dupa care s-a realizat serialul "Pretty Little Liars"? Daca da, nu stiti cand apare sau daca a aparut?
Va multumesc anticipat.
Flaviii

Răspuns Câştigător
| micky a răspuns:

Da, exista. Titlul original este Flawless, deocamdată titlul de la noi fiind "Stăpânul haosului", deși pe site este trecut titlul "Impecabil". Rămâne de văzut care va fi totuși titlul!
Din cate am citit eu pe net vol ar trebui sa apara prin mai-iunie.