| Cucubauuuu a întrebat:

Mau apucat acum 2 zile basdacii sa ma tund si imi sta ca naiba.Pe 30 aprilie e ziua mea si vreau sa am parul mai lung(decat il am acum) si vreau sa fie frumos si stalucitor.
Stiti vreo crema/ulei/tratament/ceva care sa-mi faca parul frumos si putin mai lung? Nu cu foarte mult(max 2cm da se se aseze si sa se vada frumos.Eu am breton si sta, zic eu,, Bufant,,)
Deci ce pot sa fac? fundita:*

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Foloseste balsam de par, si masca de par

| dyav0litza a răspuns:

Nu ai cum...doar cu extensii

| ladyinblack_5019 a răspuns:

Nu ai cum sa faci parul sa creasca in asa putin timp.Incearca ceara de par.Iei foarte putina pe deget, freci degetele pana se topeste aproape si o aplici doar de la jumatatea firului in jos.Sa ai grija sa nu atingi radacina ca o sa arati de parca nu te-ai spalat de o luna pe par.Bafta

| Laura_9509 a răspuns:

Off mai Ralu. Parul tau a fost perfect atunci!