| 03052003 a întrebat:

Buna TPU .Mda...la inceputul anului in clasa a venit un baiat extrem de dragut, cel putin pentru mine.Joaca fotbal de performanta si a venit aici singur,sta la camin si cu toate astea invata extrem de bine. Faza e ca de cand a venit in clasa fetele roiesc pe lana el insa nu le baga pe niciuna in seama, adica nu e interesat de ele.Insa la mn de multe ori il spurprind "admirandu-ma " si uneori cand il observ imi zameste, dar un zambet mai special.Mie imi place de el si el cred......nu sunt sigura ca ma place.As vrea sa pun o colega sa ii trimita ms pe facebook si sa il intrebe daca ma place de se tot uita la mn.Oare e o idee buna? Mi-e frica sa nu se rusineze si sa o minta. Care ar fi cea mai buna solutie sa aflu.(nu nu o sa il intreb)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cel mai bine e să vorbești tu cu el. ce e așa greu?

| MidnightR a răspuns:

Secretul e sa incepi cu "Buna, ce faci", macar sa vada baiatul ca stii sa saluti.

| 03052003 explică:

Dar cum sa intru in vorba cu el?