| qpLullaqp a întrebat:

Mi-a vanit azi menstruatia si as vrea sa stiu, luna viitoare am un mic plan de vacanta si prin data asta, o sa fiu la Felix, si as vrea sa stiu cum sa fac ca sa pot intra in bazin, exista vreo metoda sa nu mai imi vina menstruatia? Am doar 13 ani. Da stiu suna tampit dar nu vreau sa stau pe ceslong o saptamana intreagalaughing. Funda!

3 răspunsuri:
| Corinnààà a răspuns:

Eu iti recomand sa nu faci chestia asta. Da intr-adevar exista vitamina K dar poate mai face vreun cheac de sange. Dai dintr-o problema in alta. Ai grija!

| AndyLavy a răspuns:

Da. exista. insa nu iti recomand pentru ca iti pot aparea dereglari hormonale. exista o pastila ( nu stiu exact cum se numeste si nici cat costa ) insa intreaba la farmacie, si cu siguranta ti se va raspunde. distractie placuta!

| KarinuTzaa a răspuns:

Poti lua vitamina K si sa iti intarzie. Poti intreba si la farmacie sau sa ii spui mamei tale sa faca asta.
Bafta si sa te simti bine!