| tim15 a întrebat:

MI-am facut cont pe acest site special pentru a va prezenta problema mea. Sunt baiat, din Timisoara si am vreo 16 ani.Pana acum un an la 15 ani imi placeau fetele.(Ma uitam la filme porno normale si astea ma excitau fetele)La vreo 15 ani de cand am inceput sa fac L*aba au inceput sa imi placa baietii.La modul care ma excita cand vad pe cineva musculos si imi place si de un prieten de al meu bine facut si am incept sa am fantezii.Nu m-ai pot nu stiu ce sa ma fac, vreau sa fiu normal ca inainte nu un gay nenorocit care sa se uite dupa baieti.Va rog ajutati-ma si nu ma luati al misto!

P. S:Nu am nimic cu comunitatea gay din romania dar Eu vreau sa fiu Hetero nu Homo... Ajutati-ma cu un raspuns cat mai rapid!

Răspuns Câştigător
| Helenee24 a răspuns:

Este vorba de ceea ce simti nu de ceea ce vrei.
Daca baietii sunt cei care te incita, accepta asta si vei fi fericit.
Incearca, iar daca vei vedea ca totusi "asta nu esti tu", vei trece din nou la fete.
Totusi e posibil sa fie doar o faza care va trece cu timpul.
Succes.

1 răspuns:
| RazviSmile a răspuns:

Mda...te inteleg prietene. Dar e mai bine sa te accepti asa cum esti nu cum te astepti sa fi. Cred ca la toata lumea se intampla ca la pubertate sa fie atras de persoane de acelasi sex ca al lui. Si eu ma uit cateodata la filme porno cu bi/gay.Se pare ca avem aceiasi varsta big grin! Poate e ceva cu generatia noastra laughing!