| allebwa a întrebat:

Mi-am facut un cont nou pe Ladypopular, dar nu imi amintesc cum sa fac urmatorul scop:
"Ia slujba de brutar.Aceste torturi arata delicios!"
Si zice asa:
"După ce ai terminat cursul de bucătar, trebuie să iei o slujbă pentru a îți alege specialitatea. Vizitează în oraș Slujba mea sau muncește cel puțin 7 ore."
Chestia e ca eu am terminat cursul de bucatar.Imi puteti spune va rog cum sa procedez?

Răspuns Câştigător
| Anchyy18 a răspuns:

Pai mergi in oras si e o cladire unde scrie locul meu de munca. Dai acolo si iti apare slujba si cate ore sa munceasca si dupa ce munceste 7 ore ai facut scopul