| Barbiiiiie a întrebat:

Buna TPUthinking Mi-am facut un pierce in buza acu 1 an. dar mi l-am scos si nu il mai pun! Cert e ca ma doare tare locul unde am avut gaura cu toate ca e infundatathinking cand apas ma doare ingrozitoorI don't want to seeE infectie:-s?

1 răspuns:
| Ąnnٱʒ a răspuns:

Da, am avut şi eu pierce [ de sprânceană ], dar da. este o infecţie, medie, pentru că dacă era infecţie majoră îţi ieşea un fel de coş galben în mijloc, sau o bubă. Deci, da.