| gaby99_3626 a întrebat:

Mi-am instalat driverul audio windos xp dar nu s-a schimbat nimic tot nu aud. Boxele se aprind, ele sigur merg! Ms anticipat si normal, Fundita!

Răspuns Câştigător
| Bullweif a răspuns:

Vezi ca trebuie boxele sa fie bagate in orificiul care trebuie din unitate. De obicei e colorat verde deschis. Plus ca iti trebuie un driver compatibil. Te interesezi ce placa de baza si ce placa de sunet ai, si descarci driverul respectiv. Daca mai ai probleme da`mi pm