| gsmro a întrebat:

Mi-am instalat Gta IV, pornea un pic si apoi imi spune ceva de genul ca "Netframework is 2.0 upgrade to 3.0"si se inchidea. Am cautat pe google si cu greu am gasit un forum in care se zicea de aceasta eroare iar singura solutie care era acolo era sa iti schimbi placa video. Acum chiar nu am bani. Tineti cont ca am un laptop Dell 1721 Inspirion cu Windows 7, 2GB RAM si procesor dual-core Amd Turion de 2Gigaherti si o placa video Ati Radeon x1200.

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ce ai citit pe forumul respectiv din pacate e adevarat si e singura solutie.Placa ta nu are framework 3. 0 ci 2. 0. Ce ai de facut e doar sa schimbi placa cu una mai performanta.Bafta!