| Barbiiiiie a întrebat:

Buna TPU

mi-am instalat jocu GTA CITY VICE si am o problema cu mousul.sad cand l-am bagat in unitate nu mergea, am schimbat mufa a mers in joc sa ma misc dar dupa numai merge...Ce pot sa-i fac? ma dispera, am schimbat mufa de 100 de ori si din spate si din fata...Pls ..stie careva?

1 răspuns:
| symonykramonyk a răspuns:

Daca nu iti merge mousul in joc, sa stii ca el nu are nimic.Asa am patit si eu! Umbla si tu pe la setarile jocului. Daca nu merge foloseste doar tastele! Asa fac si eu.