| KidutzuLuvv a întrebat:

Buna TPU
mi-am pierdut toti prietenii
NU MAI AM DECAT2 PRETENIcrying
deci inaine aveam o pretena f buna
imi stia toate seretele si am enervat`o
oare cum?
sa va zicoh go on
ii placea de un muncitorstraight face de 27 de ani
si l-a mintit p`ala la tel ca are 21 de ani[de fapt ea avea 11 ani] sistraight face m`a intrebare respectivu "cati ani are ralu ca are vocede copil" si i-am zis
"tu ce voce aveai la 11 ani?straight face" si eu n`am stiut ca ea l-a mintt ca are 21
si s`a enervat pe mine si mi-a zis toate secretele la toti+ ca le-a spus minciuni absolut tuturor prietenilor mei
si acu`m nu mai am decat 2 prietenistraight face care nu au crezut`o happy
nu stiu e sa fac straight face eu vreau sa imi fac noi prieteni
cu vechii nu mai am cum sa ma impac nu`i pot ierta la cat rau mi-au facut dupa minciunile lu` AIA sad

Ajutati`ma cu un sfat ce sa facstraight face sau care vrea sa fim amic lasati`mi un mesaj cu id vostru [abia mai ma calmez]
Eu am 15 ani si ea 11
Stiu ca e ciudat dar iubeam enorm
Era ca sora mea pe care n`o sa o am NEVERhappy
am neoie de ajutor
DISPER

Răspuns Câştigător
| Aditzu a răspuns:

Vai doamne. in primul rand ea ar fi trebuit sa iti spuna ca l-a mintit pala. in al 2lea rand, o fata de 11 ani indragostindu-se de unu de 27 de ani, stiu eu ca dragostea e oarba da in cazu asta, fata era oarba. 90.nu stiu ce secrete de ale tale stia aia de ti-ai pierdut prietenii. sa fie o experienta asta din care sa inveti ceva, nu intotdeauna cu oricine poti fi deschis, uneori e mai bine sa tii pentru tine.

2 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Dispera in continuare.

| 2PacalypseNow a răspuns:

Stii ce daca erti prieteni n-ar fi facut asta daca a dat tot ce a putot afara in stanga si in dreapta dao naibi viata merge inainte prieteni ca aia gasesti oriunde ai grija ce prieteni iti faci si ce le zici