| ilika a întrebat:

mi-ar placea sa downloadez o melodie dar nu o gasesc nicaieri. Se numeste "faraonul", daca nu o stiti cautati-o pe youtube, dar va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Cristian3 a răspuns:

Cool YouTube Downloader foloseste programul si descarco de pe youtube big grinD succes!

2 răspunsuri:
| ilika explică:

Din fericire toate au mers, dar nu pot sa dau decat la un utilizator fundita asa ca o voi da primului care a raspuns, iar la restul voturi!

| Dya_2147 a răspuns:

Melodia se numeste am piramide :D
uite`o aici : http://www.youtube.com/watch?v=0CMV4lVgToo
poti sa o downloadezi foarte simplu pe listentoyoutube.com :)
sper ca te-am ajutat :*