| 16BeautifulNightmare16 a întrebat:

Mi'au aparut mie si mamei mele pe fata si pe gat niste bubite, ca un fel de cosuri. Oare de la stres? Mentionez ca aveam cosuri si inainte dar nici chiar asa si ca eu si mama suntem in tensiune deoarece saptamana viitoare trebuie sa dau probele de admitere la liceu. Asta sa fie problema? Stresul? Cum pot face sa'mi dispara cosurile? Multumesc.

4 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

Eu zic ca nu sunt cosuri sunt bubite.probabil de la o alergie.fi atenta. cere la farmacie tetraciclina pentru ca e buna (foarte buna) si incearca si cu spirt ca le usuca. sper ca te"am ajutat pupici :*:*

| gigel68 a răspuns:

Daca sunt doar rosii e posibil sa ai purici. daca au puroi e posibil sa fie de la capuse.

| 16BeautifulNightmare16 explică:

@gigel68
Ma gandesc ca nu de la purici pentru ca daca ar fi fost de la purici asi fi avut bubite d'alea si pe corp, nu numai pe gat si pe fata. Si capuse n-are cum. oricum mersi de sfat.

Răspuns utilizator avertizat