| MissMarina a întrebat:

Mi se intampla ceva ciudat. Imi plac mai multi baieti deodata, de ce? sad puppy dog eyes
Dau fundita cui ma poate ajuta! happy

4 răspunsuri:
| DudyyGreen a răspuns:

Sa-ti placa e ok. Sa iubesti? deja avem o problema.

| deeeeeeeeeeeeeeeeeeea a răspuns:

Asa mi se intampla si mie. Trebuie sa lasi inima sa decida si sa-ti acorzi timp.
Funda?

| sirina281 a răspuns:

Sa ti placa mai multi baieti deodata nu e nimic rau. Sa iubesti mai multi deodata, poate. Da eu cred ca nu exista asa ceva. Daca iubesti pe cineva cu adevarat, nu ti ar mai trebui pe altcineva.

| Madalina994 a răspuns:

Asta e adolescenta! laughing. o sa-ti treaca! Cat de curand. nu e chiar rau sa ai o simpatie pentru mai multi baieti, depinde si la ce te gandesti!