| Kennedy97 a întrebat:

Mie imi place de o fata, suntem amici. Ea e constienta ca o plac. De aceea va intreb: de ce credeti ca s-a suparat pe mine cand i-am zis ca fumez?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Nu stiu daca s-a suparat sau nu, dar daca ea nu fumeaza, atunci nu-i place sa se sarute cu un baiat fumator.

5 răspunsuri:
| 2Low a răspuns:

Poate nu suporta baietii care fumeaza.

| ionutalex13 a răspuns:

In primul rand fumatul nu iti face bine la sanatate si in al doilea rand poate ca are pe cineva in familie care fumeaza in exces

| Melcul a răspuns:

Pai am impresia ca si ei ii place de tine deodata ce iti vrea binele si tine la sanatatea ta.

| Utza_Alexutza_1998 a răspuns:

Poate nu suporta tigarile sau poate ca s-a suparat ca nu i-ai spus dinainte

| Kennedy97 explică:

V-as da la toti funda, dar am mers pe experienta, pe cate funde avea fiecare. happy Multumesc de raspunsuri!