| aledior123 a întrebat:

Bună TPU! Mie îmi place de un băiat de 4-5 ani și înainte chiar îmi plăcea mai mult.Nu am avut niciodată curajul să vorbesc cu el, când l-am cunoscut nu avea iubită dar acum are. Oricum nu cred că aveam nicio șansă.Țin legătura cu sora lui, chiar suntem prietene bune. Într-o zii eram cu alte prietene și l-am văzut cu o fată.Nu pot să zic că era cine știe ce frumusețe, ba chiar era urâtă,(Din punctul meu de vedere). Acum nu știu ce să fac ba chiar sufăr pe dinăuntrul meu.Am auzit că nu e cel mai ok băiat, nu se poartă cum trebuie si are niște cuvinte în vocabular. Oricium cred că totul va fi in zadar dar cred că încă mai există o mică șansă.

Răspuns Câştigător
| Madaxo97 a răspuns:

Dacă ce spui e adevărat si nu este un băiat civilizat care vorbește frumos si nu tratează bine fetele, de ce ai vrea sa fi cu el? Ca sa suferi eventual pe viitor? Dacă era un băiat ok mergea sa îi dai o șansă dar așa, nu.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In acest caz baiatul ala nu te place si nu te vede la fel de frumoasa cum o vede pe actuala lui iubita, odata ce este impreuna cu acea fata, nu cu tine.

Esti cam rautacioasa dupa cum vad, odata ce comentezi urat despre o alta fata, fara ca macar sa cunsoti, doar pentru ca este impreuna cu baiatul pe care-l placi tu.
Ai mare grija, ca asemenea atitudine iti aduce numai necazuri in viata si prietenii ajung sa te ocoleasca.

Oricum sanse la baiatul asta nu ai, asa ca, mergi mai departe si cauta-ti altul, sau accepta-l pe primul care te place si-ti face curte.

| Thehairynigga a răspuns:

Nu ți se pare că e cam tânăr la 4-5 ani?