| PopaIoana a întrebat:

mie imi place de un baiat de cativa ani. De fiecare data cand il vad se da la cateo fata, si fix numa pe mine nu ma prea gaba in seama. Din cand in cand cand ma uit la el, il surprind ca se uita la mine pe furis. Ma puteti ajuta? Nu stiu ce sa fac, cum sa ii intru in observatie. Si ce fel de semne sunt cele pe care le are el in legatura cu mine? Dau fundita si vot celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| loveyouforever a răspuns:

Buna! mah, sinker e cam complicatthinking
daca nu te baga in seama inseamna ca ori e timid ori nu are sentimente pentru uh...io zic sa iei id lui sisa vb cu el din suflet pe mess! sa ii explici axact sentimentele tale si aperam sa aiba si el aceleasi sentimente ca ale tale...
baftahappy

funda?:X

| ღAncaღ a răspuns:

Uite care este treaba, deci el se uita la tine, ca poate fiindca te place, si sta cu cate o fata ca sa te faca geloasa! Probabil vrea sa vada ce reactie ai; da si tu semne ca esti geloasa, mai stai si tu pe langa el, pana la un moment dat, intreaba-l daca simte ceva pentru tine, daca el iti spune "da" atunci si tu ii "aprobi raspunsul dar daca "nu" a fost doar o harjoneala;! Bafta!

| Ded a răspuns:

E clar ca baiatului nu-i prea plac relatiile serioase, sau se da doar "smecher"

daca vrei sa fii in atentia lui incearca sa vezi ce fac celelalte fete care primesc atentia si poate o sa te ia in seama, el cred ca face lucrurile astea sa te faca geloasa sau chiar nu-i pasa de tine!

| ramonia a răspuns:

Hey Deea. Daca spui ca l-ai surprins uitandu-se la tine pe furis inseamna ca te place doar ca nu stie cum sa iti atraga atentia. Deoarece se da la toate fetele din preajma ta, eu consider ca incearca sa te faca geloasa. Sfatul meu este sa il bagi si tu din cand in cand in seama astfel el va vedea ca iti pasa. Funda?

| catalinas_6487 a răspuns:

Parerea mea de baiat este ca trebuie sa ii demonstrezi ceea ce simti si sa ii arati compasiunea ta si ca iti pasa de el! daca te merita si este genul de baiat care se uita si partea sufleteasca va fi fall in love imediat laughing succes :* funda?big grin