| LoveYouBadBoy a întrebat:

Mie imi place de un baiat din clasa mea (mihai) si cea mai buna prietena a mea (raluca) s-a dus sa-l intrebe daca si lui ii place de mine. iar el a zis ca nu ca st urata... dar multi baieti din clasa mea ma plac. ce sa fac? acum sunt foarte deprimata sad broken heart. multi mi-au zis ca a zis asa din cauza ca stia ca raluca este cea mai buna pr a mea. Prietenii lui cei mai buni mi-au zis ca el ma place doar ca ii e rusine sa recunoasca sad. ceva sfaturi?sadfundita

2 răspunsuri:
| palmaciu a răspuns:

1 Fiecare are gusturile lui.
2 Daca el nu te apreciaza atunci nu te merita
3 Nu fi trista din cauza asta
4 Uni baieţi mint

| crocky a răspuns:

Asta cu trimisul prietenei sau prietenului pentru a afla raspunsul mi se pare ceva absurd, nu el isi doreste relatia ci tu, deci tu trebuie sa actionezi.Nu zic sa te duci la el sa il intrebi asa din prima,doar asigurate ca te place si fate placuta, petreceti mai mult timp prin pauze cu el, mai zambestei cand se uita la tine prin ore si etc ^_^ succes.