| d33a_7071 a întrebat:

Buna TPU? mie imi place de un baiat din scola nu il conosc personal (dar ii cunosc aproape toti colegii de cls), doar din vedere. De fiecare data cand ies pe afara se tot uita la mine si pe unde merg eu cateodata vine sh el. voi ce credeti luii ii pl de mine...(eu nu cred dar vr sh parerea voastra).big grin

Răspuns Câştigător
| Bianka1811 a răspuns:

Eu cred ca da dar ca sa fii sigura spune-i in fata ca il palci si poate iti va spune si el si daca esti timida imprietenestete cu prietenii lui si afla :*

6 răspunsuri:
| Danyel a răspuns:

Buna! Daca te tot urmeaza cred ca te place.
Dar cel mai bine este sa ii spui ce simti pentru el.

| alish a răspuns:

Se poate. poti ruga un prieten sa iti faca faca cunostiinta cu elhappy, apoi vbitii pe mess:X si asa mai depart ajungi sa il cunosti personalhappy.Dar de obiceii baietii asa se uita la toate fetelehappy care se uita la randul lor la eihappy, sunt 50% sanse sa te placa, 50% sa profite de tinehappy ai mare grija:X bft si iti tin pumniilove struck

| krystal02 a răspuns:

Poate ii place poate nu. Nici noi nu stim asta. Doar nu vrei sa te mintim si sa iti spunem: daaa, te place. Dar poti afla asta. Spui ca ii cunosti colegi, esti prietena cu vreunu dintre ei? daca da cerei id unui coleg sau daca tie rusine pune-o o colega in care ai incredere si care e mai tupeista sa faca asta. Vorbiti pe messs, vezi cum se comporta si cand vorbiti. Stiu probabil nu o sa ai curaj sa vorbesti cu el, dar curaj, nu o sa iti taie nimeni capu. Daca nu risti nu castigi. Succes

| ZUzulikii a răspuns:

Posibil sa.i placa de tine sau poate te uiti u intr.un fel mai frumos la el si de.asta se uita dupa tine[asta mi s.a intamplat si mie]:p
Da, tu il placi?
De ce nu vosbesti cu elsmug

| vlad_5833 a răspuns:

Din ce ai spus tu probabil e place. dar vezi ca poate doar ti se pare fiindca iti place de el. funda?big grin

| Mayra03A a răspuns:

E posibil sa-l atragi thinking Intra si tu in vorba cu el, facandu-ti cunostiinta vreun coleg. Sau macar, cand te priveste fa si tu acelasi lucru si zambeste-i. La mine tine de fiecare data smug