| AriaPink a întrebat:

Mie imi place mult Pariu cu viata si imi place de Raphael Tudor care joaca rolul lui Cristi.Stiti id-ul cuiva din Pariu cu viata? Dau FUNDA mare!

3 răspunsuri:
| DuLcyK a răspuns:

Lala.band22 s-au raphaeltudor82 mi-e mi s-a spus ca laprimu`id este sore si am vb cu ea si mi-a trimis o poza facuta la web cam si al doilea id cred ca este al lui raphael sau un fan nebun care n-are ce face kiss sper ca te-am ajutat pup

| Ciocsan_Dyana_Violeta_1998 a răspuns:

Buna am id lui sore decat pe asta il dau mai am dar nul dau deci e sore_mihalache daca ai facbook til spun acolo ddeci e sore_mihlache15batting eyelashes

| alexshyatat a răspuns:

Da id lor este pariucuviatap incearca pliz funda